


❗️Чиновник Голосіївської РДА викрав майже мільйон гривень на ремонті укриття
Прокурори Голосіївської окружної прокуратури Києва повідомили про підозру начальнику управління будівництва Голосіївської РДА. Посадовця звинувачують у внесенні до офіційних документів неправдивих даних та заволодінні бюджетними коштами під час капітального ремонту паркінгу будівлі адміністрації, що використовується як укриття.
Слідством встановлено, що чиновник забезпечив перемогу у тендері підконтрольному підприємству. Після завершення робіт підрядник вніс у документи завищені обсяги виконаних робіт, які були затверджені посадовцем. У результаті підприємство отримало повну оплату, а столичний бюджет зазнав збитків на майже 1 мільйон гривень.
❗️Важлива деталь: у період скоєння злочину керівником апарату Голосіївської РДА була нинішня голова адміністрації Софа Дунаєвська, яка відповідала за будівлю та ремонти в ній.
Слідство триває. Правоохоронці перевіряють причетність інших службових осіб адміністрації до розкрадання коштів.
❗️Громадськість очікує на об’єктивне та прозоре розслідування, зокрема перевірку ролі тодішнього керівника апарату РДА. Спостерігачі рекомендують підозрюваному чиновнику співпрацювати зі слідством та піти на угоду, щоб викрити всіх учасників схеми.