В мерії Києва дозволили фірмі Микатася будувати 50 метровий ТЦ у центрі міста

В мерії Києва дозволили фірмі Микатася будувати 50 метровий ТЦ у центрі міста

 КМДА (Київська міська державна адміністрація) дозволила фірмі екс-нардепа Максима Микитася будувати новий торговий комплекс у Печерському районі.

Джерело: "Наші гроші".

Офісно-торговельний комплекс планують звести на ділянці площею 1,36 га по вулиці Московська, 8 (перехрестя вулиці Московської та Кловського узвозу). 

Граничну висоту об’єкта дозволили на рівні 50,7 м, попри те, що ділянка розташована у центральному історичному ареалі Києва, де дозволене будівництво не вище 27 м. 

Корпус заводу з ділянкою "Укргазбанк" продав через СЕТАМ на початку квітня. Вартість угоди становила 563,71 мільйона гривень.    

В квітні цього року фірма “Філософія девелопмента” отримала право власності на ділянку. Компанія пов'язана з корпорацією “Укрбуд” Максима Микитася.

Як повідомило агентство Youcontrol, ТОВ "Філософія девелопмента" у квітні 2018 року створили В’ячеслав Мармиш і Андрій Марцинів. До моменту створення Мармиш працював прокурором Шевченківського району, але покинув свою посаду після Майдану у 2014 році. У 2015 році він вже працював заступником президента корпорації "Укрбуд".

Також стало відомо, що оцінювачка майна, яка працює в “Філософія девелопменту” фігурує в справі про завдання збитків при обміні квартир для Нацгвардії з центру Києва на околиці за участі "Укрбуду". Зараз з нею працюють адвокати з компанії “Айтлекс”, що належить Мармишу.

На купленій ділянці "Укрбуд" збирається побудувати бізнес-центр "Arsenal Plaza". Одразу через дорогу знаходиться кінотеатр "Зоряний", який зараз теж реконструюють. На "Зоряному" під час цих робіт добудували три нових поверхи без відповідних дозвільних документів.

Наразі засновниками компанії "Філософія девелопмента" є ТОВ "А.В.Інвестиції", власником якого є колишній прокурор прокуратури Київської області, а донедавна начальник відділу Одеської митниці Юрій Грегуль і ТОВ "Монтаді", бенефіціарним власником якого значиться Алла Виговська.

Фірма з прихованим інвестором відремонтує шматок Столичного шосе за 734 мільйони

КК «Київавтодор» 3 лютого за результатами тендеру замовила ТОВ «Будівельна компанія -ВР» капітальний ремонт Столичного шосе за 733,98 млн грн.