Ігор Кушнір "водить за ніс" інвесторів: чому люди залишилися без квартир

Ігор Кушнір "водить за ніс" інвесторів: чому люди залишилися без квартир

Забудовник неодноразово змінював термін введення ЖК в експлуатацію і досі не завершив роботу

На сайті Київської міської ради з'явилася електронна петиція, автори якої вимагають перевірити забудовника "Київміськбуд". Компанія довгий час відтягує введення в експлуатацію житлового комплексу.

Про це  йдеться на офіційному порталі Київради.

Петицію було опубліковано 15 березня 2023 року, її автор – Антон Вільгота. Чоловік стверджує, що ПрАТ “ХК “Київміськбуд” не виконав  перед інвесторами  покладених на себе зобов'язань – не завершив будівництво багатоповерхівок за адресою Петра Радченка, 27 у Солом'янському районі Києва та не передав майнові права на квартири законним власникам.

Хоча забудовник обіцяв здати житловий комплекс  "Медовий-2"  в експлуатацію ще наприкінці грудня 2021 року, але з того часу неодноразово переносив процес на невизначений термін.

"З огляду на те, що комунальна будівельна компанія Києва вже протягом двох років не виконує зобов'язань щодо завершення будівництва житлового комплексу, враховуючи, що суттєва частина інвесторів є вимушеними переселенцями з тимчасово окупованих територій України, просимо провести державний контроль за дотриманням договірних зобов'язань", - йдеться  у петиції.

Як зауважив один із інвесторів,  80% акцій  підприємства належать територіальному товариству Києва. Якщо зважити на положення Закону “Про місцеве самоврядування в Україні”, то виконавчий орган міської ради має стежити за завершенням будівництва багатоповерхівок, в які вкладали кошти фізичні особи. У разі нездатності компанії закінчити роботи та передати у приватну власність квартири – ініціювати державний контроль за дотриманням зобов'язань або організувати завершення будівництва.

Неодноразові скарги на підприємство

До влади Києва раніше вже зверталися незадоволені інвестори з приводу Київміськбуду. Виявляється, недобудовані житлові комплекси - "родзинка" компанії. На той раз скарга зв'язувалася з ЖК “Урловський” на  вулиці Причальній , 11 у Дарницькому районі. Контекст історії такий самий: будинки не здали в експлуатацію, хоча обіцяли закінчити роботу до листопада 2021 року.

"Терміни з введення будинку переносилися неодноразово та безпідставно",  - говорили інвестори. Тому вони попросили місцеву владу здійснити аудит і провести розслідування цільового використання коштів вкладників, які досі не отримали ключів від квартир. Як вирішення проблеми пропонували доручити закінчення будівництва іншої компанії.

 

Адвокат Микола Голодняк намагається відновити українське громадянство співробітнику ФСБ!

ФСБ, як і раніше, зберігає величезний вплив в Україні. Інакше як можна пояснити той факт, що прямо під носом у СБУ співробітник ФСБ проводить вербування топа Мін'юсту, перераховує тому майже мільйон доларів, і коли в інтернет потрапляють дані про агента російської спецслужби - їх відразу видаляють. Щоправда, і українські паспорти агента ФСБ також анулюють.

Коли припиняться спекуляції на проблемах армії та фронту?

Глянцевий журнал "П'ємонт" 29 березня організував розкішний благодійний вечір у п'ятизірковому комплексі Edem Resort Medical & SPA та запросив усю львівську еліту, а саме 150 бізнесменів, блогерів та відомих мешканців Львова.

СБУ затримала у Харкові інженерів-проектувальників, які за гроші з рф допомагали підключити Запорізьку АЕС до «росатома»

У результаті багатоетапної спецоперації у Харкові затримано шістьох колишніх посадовців проектних інститутів України, які працювали на підсанкційний російський «росатом».