Під Києвом будують новий автомобільний завод

Під Києвом будують новий автомобільний завод

У Борисполі компанія «Костал Україна», яка є «дочкою» німецької групи KOSTAL, почала будувати новий завод з виробництва автомобільних компонентів. Інвестиції складуть 39 млн. євро.

На першому етапі німецька група вкладе в цей проект 13 млн. євро. Саме на ці гроші в Київській області і побудують новий завод. Ще 26 млн. євро інвестують в виробниче обладнання.

Загальна площа підприємства складе 12 700 квадратних метрів. Надалі його площа може збільшитися в 2 рази.

Завод буде випускати електроніку і автокомпонентів для Ford, Audi, VW і BMW. Там будуть працювати 900 чоловік. Дуже непогана цифра для Київської області, та й взагалі для України.

У компанії «Костал Україна» вже є один завод в нашій країні. Він знаходиться в Переяславі. Його ввели в експлуатацію десять років тому. Там випускають перемикач склопідйомників Ford, Renault і DAG, перемикач положення сидінь Audi, VW і Lamborghini, а також перемикач положення поперечної зони сидіння BMW.

Чергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації

Свята! Що таке свята, друзі?  Свята - це час, коли треба бути особливо пильним. Бо в цей час, поки порядні люди охоплені різдвяним шалом та ялинковим неврозом, шахраї, аферисти та забудовники крадуть в нас Київ.

У Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центр

У Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центр, де оформлявся документообіг щодо фіктивних господарських операцій, через що держбюджет недоотримав податків на сотні мільйонів гривень.