Сайт КиевВласть бепреривно DDoS-атакують

Сайт КиевВласть бепреривно DDoS-атакують

Найбільш незалежний та правдивий сайт киевнету "КиевВласть", сьогодні безперервно DDoS-атакують.

Про це на своїй сторінці в ФБ написав головний редактор сайту Ігор Дармостук:

"Чудовий 2020 рік!) Спочатку у нас настирно намагаються придбати корпоративні права на компанію та торгову марку “КиевВласть”. Ми відмовляємось, бо вирішили, що продамо бізнес тільки за ту ціну, яку озвучуємо. До речі, я цього раніше не казав публічно, але однією з умов продажу мала б бути моя, Anton PodlutskyiДмитрий Марковский письмова згода на трирічні канікули в медіа-бізнесі. Тобто, нас могли б купити тільки тоді, коли б ми згодились протягом трьох років не запускати в Києві ніяких медіа-проєктів...

Потім нас клонують в телеграмі і бездарно намагаються паразитувати на нашому імені. Щоправда, нічого путнього з цього не виходить, бо що можуть путнє зробити люди, яким клепки не вистачає навіть на те, щоб придумати назву для ТГ-каналу?

І ось вже добу нас неслабо так DDoS-атакують. Одні кажуть, це дорого, інші - дешево, бо китайський ботнет нинькі копійчаний… Мені, правда, по цимбалах скільки витратив дурбелик, який утнув нам цю каку. Хай втішається з того, що йому таки вдалося попсувати нам робочий день! Молодець, дурбелику, ми всі тобою пишаємося, зичимо тобі щастя, здоров’я і злагоди у родині. Цьом"!