Ексголова Печерського Червоного Хреста підозрюється у розкраданні гуманітарної допомоги на 3,6 млн грн

Ексголова Печерського Червоного Хреста підозрюється у розкраданні гуманітарної допомоги на 3,6 млн грн

Прокуратура повідомила про підозру колишній голові Печерської районної організації Червоного Хреста Ксенії Скрипник. Її звинувачують у привласненні гуманітарної допомоги на суму майже 3,6 млн гривень.

Злочини, у яких підозрюють Скрипник:

▪️Привласнення гуманітарної допомоги: зникнення продуктів, постільної білизни, ковдр, матраців, медичних засобів та іншого.

▪️Шахрайство: продаж підроблених посвідчень волонтерів Червоного Хреста.

▪️Незаконне використання символіки: використання символіки Червоного Хреста на особистому автомобілі.

🔎 Під час обшуків у Скрипник та колишнього волонтера організації було вилучено гуманітарки на суму понад 1 млн гривень, підроблені документи, що підтверджують незаконну видачу понад 150 посвідчень та амфетамін.

Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину з команди Медведчука

З усіх українських медійників, голова одеської ОВА Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину яка допомагала Медведчуку приховати свої медійні активи ставши співвласницею російського пропагандистського холдингу

💩Бортницька станція аерації: тут гроші випаровуються швидше, ніж неприємні запахи

Київське комунальне підприємство "Київбудреконструкція" замовило реконструкцію дамб Бортницької станції аерації у ТОВ "Сінергія Буд" за 383 мільйони гривень. Аналіз тендерної документації виявив завищення цін на будівельні матеріали в півтора рази 😳