УВАГА‼️РОЗШУК‼️Поліція Київщини розшукує зловмисника

УВАГА‼️РОЗШУК‼️Поліція Київщини розшукує зловмисника

38-річного Алояна Артака Норіковича, який підозрюється у вчиненні правопорушень за ч. 4 ст. 186, ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України. 

Наразі зловмисник переховується від правоохоронних органів. Вищевказана особа може пересуватися на автомобілі «MERCEDES-BENZ» державний номерний знак «АІ0880ЕА».

Рейдер, бандит і шахрай Алоян Артак Норікович скоро відправиться в СІЗО. Він вже в розшуку - поліція Київщини.

Наразі васильківський злодій підозрюється у скоєнні злочинів, повʼязаних з хуліганством, побиттям і викраденням людей. 

Разом із тим, правоохоронцям нарешті буде нагода витерти пилюку з десятків томів старих кримінальних справ по яким проходить Алоян (незаконний намив піску, грабіж, захоплення земельних ділянок та багато інших) й нарешті зупинити терор який вже роками влаштовує цей зловмисник на Київщині, замість того щоб його вчергове «обілечувати».

Елемент попадає в розшук не вперше. Минулі рази, завдяки великим сумам кешу, йому вдавалося відкупитися. Тому всі, хто має інформацію про місце перебування даного злочинця, про факти інших злочинів, а також про його ймовірні незаконні контакти з окремими представниками правоохоронних органів - прохання повідомити.

Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину з команди Медведчука

З усіх українських медійників, голова одеської ОВА Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину яка допомагала Медведчуку приховати свої медійні активи ставши співвласницею російського пропагандистського холдингу

💩Бортницька станція аерації: тут гроші випаровуються швидше, ніж неприємні запахи

Київське комунальне підприємство "Київбудреконструкція" замовило реконструкцію дамб Бортницької станції аерації у ТОВ "Сінергія Буд" за 383 мільйони гривень. Аналіз тендерної документації виявив завищення цін на будівельні матеріали в півтора рази 😳

Тренер ФК "Епіцентр" - Сергій Нагорняк підозрюється в ухиленні від сплати податків

Сайт FAKEOFF з посиланням розслідування журналістів 360UA, пише, що український футболіст Сергій Нагорняк, опинився в центрі скандалу про недекларування доходів.