Юрій Вахель: "Кличко визнав свою політичну неспроможність"

Юрій Вахель: "Кличко визнав свою політичну неспроможність"

"Коли мер Києва Віталій Кличко звернувся до парламенту з проханням розпустити Київську міську раду і призначити в столиці дострокові вибори він визнав свою політичну неспроможність та політичне банкрутство". - вважає депутат групи "Київська команда" Юрій Вахель.

Про це він розповів в інтерв'ю 24 каналу:

Юрій Вахель підкреслив, що депутати і суспільство не вірять Кличко. Тому він і пішов шляхом ініціювання розпуску Київради - закон про місцеве самоврядування дає йому таке право.

"Можливо, він хоч так збереже своє обличчя. Він сам себе загнав у свій кут на своєму рингу. І сам же викинув білий рушник", - додає Вахель.

Він також розповів, чому був серед тих депутатів, які не з'явилися 19 вересня в Київраду.

На його думку, таким чином була продемонстрована певна форма протесту проти спроби протягнути небезпечні для міста рішення. Йдеться про комерційні питання, що стосуються комунального майна, землі і грошей.

"Візьмемо, наприклад, Шулявський шляхопровід. Будівництво не відбувається, Київ стоять в пробках. Гроші вже майже все витратили, але нам кажуть дати ще", - зазначив він.

За словами політика, належну правову оцінку ситуації дадуть правоохоронні органи, до них вже звернулися з цього приводу. До того ж, наскільки відомо Вахель, повинна бути і перевірка з боку уряду.

Войска Российской Федерации продолжают угрожать терактом на Запорожской АЭС

Боевые действия на территории Запорожской области не прекращаются. Учитывая ситуацию, Украинским гидрометеорологическим институтом были произведены расчеты с помощью европейских систем поддержки JRODOS и ARGOS (для расчетов DSA Норвегия.