Шахрайській call-центр компанії Z-Solutions злочинними шляхами виманюють гроші в українцівШахрайській call-центр компанії Z-Solutions злочинними шляхами виманюють гроші в українцівШахрайській call-центр компанії Z-Solutions злочинними шляхами виманюють гроші в українцівШахрайській call-центр компанії Z-Solutions злочинними шляхами виманюють гроші в українцівШахрайській call-центр компанії Z-Solutions злочинними шляхами виманюють гроші в українців

Шахрайській call-центр компанії Z-Solutions злочинними шляхами виманюють гроші в українців

Він займається ошуканством громадян України та Європи протягом багатьох років. Виманює гроші, пропонуючи інвестиції в валюту, криптовалюту, акції та інші активи через що жертви втрачають сотні тисяч доларів. А сам штат кол-центру складає декілька сотень працівників.

Ключові фігури:

▪️Олексій Шестопалов: головний аферист та інвестор, володіє Mercedes-Benz S450 (КА6600ОХ). Проживає в місті Бровари. Там же проживає його мати, батько та сестра.

▪️Анна Карелова (Матвійчук): СЕО кол-центру, народилась 10.07.1993, проживає в ЖК "Славутич", їздить на BMW X5 (КА6688АМ). 

▪️Овчинніков Микола Олегович: керівник відділу продажів, брат СЕО, який проживає в Києві, на вулиці Урлівській та теж їздить на BMW X5. 

▪️Христина Чхапелія: Тімлідер менеджерів, 21.07.1996, проживає в ЖК "Новопечерські Липки", їздить на Mercedes-Benz Е220 (КА2107ІІ). 

▪️Максим Ткачов: Тімлідер менеджерів, 25.05.1996, їздить на BMW 525D (КА4337ЕІ).

Отримані злочинним шляхом кошти використовуються для купівлі дорогих авто та розкішного життя. Керівництво кол-центру також організовує фейкові збори коштів для військових, не перераховуючи їх. Жертвами аферистів стають люди з усього світу.

Наразі правоохоронні органи розпочали розслідування.

Відлучений від пасторського служіння Володимир Кунець змушений повернути вкрадене у вірян майно

Верховний Суд остаточно поклав кінець його шахрайству. Раніше ЗМІ повідомляли, що відлучений пастор Кунець В.Я.таємно і незаконно переписав нерухоме майно церковної громади на свою родину.

Пивоварню Шульца намагаються позбавити статусу пам'ятки архітектури

Оточення міністра оборони через його "Міжнародний благодійний фонд "Фонд національного добробуту Криму" намагається позбавити пивоварню Шульца статусу пам'ятки архітектури.