У Києві затримали ділків, які пропонували 1 000 000$ хабаря одному з офіцеру  СБУ

У Києві затримали ділків, які пропонували 1 000 000$ хабаря одному з офіцеру СБУ

У Києві затримали ділків, які пропонували 1 000 000$ хабаря одному з офіцерів Головного слідчого управління СБУ. Про це повідомляє спецслужба.

За цю суму фігуранти хотіли, щоб посадовець допоміг їм здійснити рейдерське захоплення видобувної компанії, яка володіє одним з найбільших кар’єрів на Вінниччині. Для цього співробітник СБУ мав безпідставно зареєструвати кримінальне провадження проти гірничого підприємства.

Після відкриття «справи» рейдери планували під виглядом понятих взяти участь в обшуках на території компанії, щоб оцінити її технологічні потужності.

Вони розраховували заволодіти майном підприємства. І для цього просили додаткового сприяння посадовця СБУ. Втім, про отриману «пропозицію» полковник української спецслужби одразу доповів своєму керівництву.

Завдяки цьому всіх чотирьох рейдерів було затримано під час спроби передачі першої частини хабаря в одному із ресторанів. Слідчі повідомили всім затриманим про підозру за ч. 3 ст. 369 ККУ

Відлучений від пасторського служіння Володимир Кунець змушений повернути вкрадене у вірян майно

Верховний Суд остаточно поклав кінець його шахрайству. Раніше ЗМІ повідомляли, що відлучений пастор Кунець В.Я.таємно і незаконно переписав нерухоме майно церковної громади на свою родину.