Пивоварню Шульца намагаються позбавити статусу пам'ятки архітектуриПивоварню Шульца намагаються позбавити статусу пам'ятки архітектуриПивоварню Шульца намагаються позбавити статусу пам'ятки архітектуриПивоварню Шульца намагаються позбавити статусу пам'ятки архітектури

Пивоварню Шульца намагаються позбавити статусу пам'ятки архітектури

Оточення міністра оборони через його "Міжнародний благодійний фонд "Фонд національного добробуту Криму" намагається позбавити пивоварню Шульца статусу пам'ятки архітектури.

На думку Фонду, статус памʼятки обмежує його права, як власника обʼєкту. Зокрема, в частині здійснення нового будівництва. Звісно дуже сумно, коли порушують права сексуальних та етнічних меншин, але практика знає немало варіантів, як із вигодою та без шкоди використати старі промислові будівлі.

Пивоварню Шульца намагаються забудувати з 2020 року. Власник «А Девелопмент» Олексій Баранов уродженець Криму намагається збудувати ЖК на території памʼятки архітектури

Відлучений від пасторського служіння Володимир Кунець змушений повернути вкрадене у вірян майно

Верховний Суд остаточно поклав кінець його шахрайству. Раніше ЗМІ повідомляли, що відлучений пастор Кунець В.Я.таємно і незаконно переписав нерухоме майно церковної громади на свою родину.