НАЗК виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення у Андрія Наумова

НАЗК виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення у Андрія Наумова

НАЗК за поданням ДБР виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення у ексначальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрій Наумова на понад 32 700 000₴

В червні 2022 на прикордонному пункті Прешево на виїзді з Республіки Сербія в автомобілі BMW X6 xDrive40d, яким він керував, було виявлено приховане від митного контролю майно, а саме:

кошти в сумі 592 990€

кошти в сумі 120 102$

2 смарагди по 6 380€ кожний

Наумов пояснив, що виявлене в автомобілі майно є власністю його близьких осіб, зокрема частина грошей була позичена його батьком у знайомого. Проте НАЗК з’ясувало, що фінансової спроможності позичити такі кошти позичальник не мав.

Посадовець також не мав доходів із законних джерел для набуття валютних коштів та смарагдів, які намагався приховати під час перетину державного кордону Сербії.

Також НАЗК не встановило законних джерел походження коштів на придбання автомобілів BMW X6 xDrive40d, вартістю 116 022€ та Toyota MC Land Cruiser 200 (2 234 700₴), які були оформлені на цивільну дружину колишнього працівника СБУ та її батька.

Відлучений від пасторського служіння Володимир Кунець змушений повернути вкрадене у вірян майно

Верховний Суд остаточно поклав кінець його шахрайству. Раніше ЗМІ повідомляли, що відлучений пастор Кунець В.Я.таємно і незаконно переписав нерухоме майно церковної громади на свою родину.