Поліція проводить обшуки у активістів Українського кіберальянсуПоліція проводить обшуки у активістів Українського кіберальянсу

Поліція проводить обшуки у активістів Українського кіберальянсу

Ранком 25-го лютого, у громадських активістів та співзасновників ГО "Український Кібер Альянс" Sean Brian TownsendAlexandr Galushchenko та Андрей Перевезий проводяться обшуки за місцем їх реєстрації.

Активістам інкримінують незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж групою осіб.

Нібито вони 16.10.2019 року шляхом несанкціонованого втручання до інформаційної системи ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" розмістили на інформаційному табло в аеропорту фото дівчини з надписом "Fuck you Gretta".

Чому саме у вказаних осіб проводяться обшуки в документах не вказано.

Як повідомляє Андрій Перевезій обшуки проходять спільно з КОРД, обшуки проводять одесити.

spilno

НАБУ повідомило про підозру пасинку головного судового експерта Рувіна - Назару Шептицькому за «рішалово» на митниці

Вчора всіх шокувала інформація про те, що за 1 млн дол. США можна очолити Львівську митницю, а посади очільників Волинської і Чернівецької митниці оцінили в 500 тис. дол. США та 200 тис. дол. США відповідно.

Укриття для столичного ліцею збудують за 41 млн грн, бо за матеріали переплачують удвічі

Управління освіти Шевченківської РДА @popovcev не поскупилося на будівництво протирадіаційного укриття для ліцею «Універсум». 41 мільйон гривень – сума, яка вражає. Але чи справді ці кошти будуть витрачені з розумом?