На Оболоні розпочали капітальний ремонт "Кесона"На Оболоні розпочали капітальний ремонт "Кесона"

На Оболоні розпочали капітальний ремонт "Кесона"

До речі, роботами займається компанія ТОВ "Гранада-82".

Уточнимо, що «Кесон» це бетонна споруда у формі субмарини висотою 17 метрів, яка розташована в парку «Наталка».

Сама будівля належать ТОВ "Гранада-82", власником контри якої є бенефіціаром Тинний Ігор Владиславович (партнер в бізнесі сімей Турчинових і Льовочкіних)/

У 2018 році за договором від 01 березня 2018 № 209 фірма придбала майнові права на зазначені об'єкти в ПП "Ебел ".

Саме ПП "Ебел" до сих пір належить земельна ділянка площею 7711,89 кв.м під "Кесон" на просп. Героїв Сталінграда, четвертий.

У школах Києва вимагатимуть від батьків ПЦР-тести та COVID-сертифікати

З 1-го вересня у школах Києва діятиме низка заборон. Зокрема, він батьків учнів вимагатимуть ПЦР-тести або сертифікати вакцинації проти COVID-19 на вході у заклади.

СЕО Маркетгід Сергій Денисенко організував схему ухилення від сплати податків та подальшої легалізації коштів для Міжнародної групи компаній «MGID», яка діє на території України та США

Останнім часом мережу сколихнули кілька скандалів, пов’язаних з викриттям низки IT-компаній у піратській діяльності та несплаті великих сум податків до бюджету.

Очередной удар по монополии Кличко в Киеве

Комитет Верховной Рады Украины по вопросам организации госвласти, местного самоуправления, регионального развития и градостроительства пересмотрит законопроект (№2143-3) о разделении полномочий мэра Киева и главы Киевской городской государственной администрации.