«Спостереження, як вони є»

«Спостереження, як вони є»

«Мій Київ»

Місто знаходиться під моїм наглядом понад тижня, з часів мого приїзду. Сам, я родом з Вінниці. Київ – місто, про яке я ще не знаю багато, але яке вже мені подобається. Знаю єдине: Київ – столиця України, й з цієї причини тут перебуває найбільша кількість людей в Україні.

З цієї ж причини витрата часу на проїзд  є колосальною. Спершу, як я приїхав, це дратувало мене. Потім я намагався чимось займатись, а не просто чекати своєї станції. Я почав прослуховувати музику. Подорожувати в навушниках - моє давнє захоплення, тут же я б назвав це просто переміщенням під музичний супровід. Переміщення в метро протягом 30 хвилин, а потім ще, вже втомленим і спітнілим, існування часом в 35 хвилин в автобусі, ніяк не назвеш подорожжю. На третій день, мені стало нудно навіть від музики, і наступною ідеєю вбити трохи часу стало читання книжок. Після поєднання моїх двох хобі, моє перебування тут значно полегшилось. Я звик і тепер ставлюсь до таких кількостей люду і витрат часу порівняно спокійно.
Взагалі, Київ приносить багато вражень, як негативних, так і позитивних. Позитивною стороною монетки є відчуття можливостей, які доносять свої вигуки звідусіль. А ці можливості створюються якраз завдяки людям, таким як ти сам. Саме обміном емоцій, можливостей, усмішками, спілкуванням славиться це місто. Мені скажено це подобається, я хочу це відчувати й надалі.