Мій КиївМій КиївМій КиївМій КиївМій КиївМій Київ

Мій Київ

Мій Київ... Насправді, якщо бути чесною, він мій зовсім нещодавно, лише четвертий рік. Коли була малечею, я мріяла потрапити до столиці хоча б на декілька днів, але я навіть не могла собі уявити, що залишуся тут жити.

Мої дослідження Києва ще тривають, але хочу поділитися місцями, які варто відвідати, аби побачити це місто моїми очима.

Мистецький Арсенал (вул. Лаврська 10-12) - сама була там один раз, але неодмінно відвідаю ще; це чудове місце, де відбуваються різні культурні заходи від Книжкового Арсеналу до зустрічей із письменниками та письменницями. Умови відвідування та календар подій ви можете знайти на офіційному сайті.

Вулиця Ярославів Вал - коли вперше там опиналася, я одразу зрозуміла, що в мене тепер є найулюбленіша вулиця. Саме там я сховалася від липневої спеки та відчула, що я у Європі. Мене настільки вразила ця атмосфера, що я наівіть не зробила жодної світлини, аби зберегти це лише у своїй пам'яті. Щоб до неї дістатися, потрібно вийти з метро на Золотих воротах, пройти трохи вперед і ліворуч.

Магазин Всі.Свої (вул. Хрещатик, 27 - постійний магазин, вул. Десятинна 12 - змінюванний маркет) - саме тут я розумію, які круті українські дизайнери та дизайнерки, і це приємно гріє мені душу. На маркеті можна не лише придбати речі, але й посидіти на терасі та скоштувати щось смачненьке українського виробництва.

Projector (вул. Воздвиженска, 34а) - місце для коворкінгу, де можна відвідати різні лекції, або просто посидіти на їхньому дворі із горнятком кави та свіжою газетою Kyiv Post. 

Поділ (ст. м. Контрактова Площа) - ох, як же без нього? Історичний центр, неповторна архітектура, Києво-Могилянська Академія та ще багато чого. Після прогулянки можна завітати до Львівської майстерні шоколаду на Андріївському узвозі, де варто скуштувати смачненьких цукерок чи насолодитися горнятком кави, але обов'язково треба сісти біля вікна чи на диванчику :) 

А які ваші найулюбленіші місця у Києві?