Серце Києва

Серце Києва

Київ. Такий гарний та величний. Місто , у якому життя рухається у неймовірному темпі. Місто , яке майже ніколи не спить. А як же багато гарних місць у Києві ? Не порахувати. Але особисто я обожнюю Майдан Незалежності. Саме там ви маєте можливість відчути ритм життя у столиці.

Зараз – головна площа Міста. Місце двох революцій, яке приховує під собою великий торговий центр «Глобус».

Майдан Незалежності – центр неформальних «тусовок» і офіційних заходів. Тут можна годинами блукати вуличками та милуватись тим, що вас оточує.

Ввечері ви маєте можливість насолодитись талановитими людьми : співами , грою на гітарі , танцюристами , які збирають навколо себе сотні людей. А зранку на вас чекають ресторани з чемним персоналом.

Не можна не відмітити те , що Майдан Незалежності приховує у собі безліч магазинів - від сувенірів до одягу та побутової техніки. Тож сумувати у цьому місці у вас часу не буде! 

Київ здатен здивувати кожного – і туриста, який вперше потрапив у столицю, і навіть корінного жителя, який мешкає тут роками. Адже можна прожити в ньому все життя і так і не побувати в його мальовничих місцях.