📁 Генерал кешу: як Атаманюк відбілює свою біографію

📁 Генерал кешу: як Атаманюк відбілює свою біографію

🧩 3 МЛН ДОЛАРІВ НА ВИХІД

Колишній податківець Юрій Атаманюк під час війни вивіз за кордон майже 3 млн доларів готівкою.
Польські митники зафіксували вивезення кешу, але ДБР і НАЗК на це закрили очі.

Атаманюк зараз активно замовляє зачистку інформації про себе з пошуку Google і через суди намагається змусити ЗМІ мовчати.

🏡 ЕЛІТНА НЕРУХОМІСТЬ

У 2013 році Атаманюк оформив маєток у Романкові під Києвом – 586 кв.м розкоші.
У бізнесі офіційно ніколи не працював. Дружина їздить на BMW X6 і володіє квартирою 165 кв.м у ЖК «Діамант».

👩‍👦 РОДИННИЙ КЛАН

На матір Атаманюка записані фірми у сфері сільського господарства та нерухомості.
Батько дружини одночасно купив три квартири в елітному комплексі ще у 2011 році.

🔍 СКАНДАЛ БЕЗ РОЗСЛІДУВАННЯ

Атаманюк заявляє, що гроші мають "законне походження", і він "забезпечував фінбезпеку родини".
Але де пояснення статків генерала податкової міліції?

Чому правоохоронні органи ігнорують очевидні факти? 🤔

📎 Факт залишається фактом:
3 мільйони кешем ➡️ війна ➡️ втеча ➡️ спроби зачистити минуле.

Суддя Олексій Юлдашев розглянув 15 банкрутств за участю адвоката Сергія Литвиненка

Історія навколо адвокатського об'єднання "Віннер Партнерс", про яку ми вже писали, має вимір, який заслуговує на окрему розмову. Бо якщо звинувачення в роботі агентом правоохоронців є питанням адвокатської етики і врешті стосується двох-трьох людей, то описана в тих самих публікаціях механіка банкрутств стосується вже всієї країни. І перевіряється вона не емоціями, а реєстрами.

Степан Черновецький став фінансовим донором "туалетної схеми" в КМДА, стверджує розслідування

Син колишнього мера столиці, засновник Chernovetskyi Investment Group і бенефіціар ТОВ "КУА "Валприм" Степан Черновецький, за версією розслідувачів, діє у тісній злочинній змові з головою КМДА Віталієм Кличком, пише Absolution Leaks.

Підрядник вирубки на Теремках заробляв 8 млн на рік, а отримав контракт на 540 млн

Уявіть компанію, у якій працює троє людей. Статутний капітал тридцять тисяч гривень. Найбільший тендер за всю історію два мільйони, і був той тендер аж у 2019 році. Найкращий річний дохід вісім мільйонів гривень, і це рекорд 2024-го. За останній рік фірма заробила півтора мільйона.