Київ шукає інвестора для побудови канатної дороги через Дніпро

Київ шукає інвестора для побудови канатної дороги через Дніпро

КМДА проведе конкурс з пошуку інвестора для будівництва канатної дороги через річку Дніпро від Арки Дружби народів до Труханового острова.

Замовником реалізації проєкту визначено комунальне підприємство по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду Києва "Плесо".

На КП "Київське інвестиційне агентство" покладено розробку орієнтовних техніко-економічних показників та можливих передпроєктних пропозицій за об’єктом облаштування.

Попередньо довжина канатної переправи становитиме 530 м. Вона з’єднає правий берег Дніпра із Трухановим островом. Початок маршруту передбачається біля Арки дружби народів.

Канатну дорогу планують облаштувати зі збірно-розбірних конструкцій без фундаменту.

Корупційну схему перемоги в тендерах розкрили прокуратура в Дарницьке РДА

У п`ятницю, 19 липня 2019 року, у ході спільної спецоперації прокуратури міста Києва, слідчого управління ГУ НП в м. Києві та Управління захисту економіки в місті Києві Нацполіції України на одержанні 650 тисяч гривень неправомірної вигоди затримано радницю голови Дарницької РДА, а також особу, яка передала вказані грошові кошти.

Какие знаменитости выбирают электросамокат?

Электросамокатом сейчас никого не удивишь. Его активно используют подростки для развлечений, работающие люди для быстрого перемещения по городу, экоактивисты для защиты окружающей среды.