Співпраця податкової служби з бізнес-асоціаціями має бути конструктивною, відкритою та результативною

Співпраця податкової служби з бізнес-асоціаціями має бути конструктивною, відкритою та результативною

В ДПС триває період реформ, пов’язаних як зі зміною законодавчих норм, передбачених Законом від 16 січня 2020 року № 466, так і змінами в організаційній структурі служби. І тому надзвичайно важливим є дотримання принципу відкритості та рівноправності з усіма представниками бізнесу, асоціаціями та громадськістю.

Про це заявив Голова ДПС Олексій Любченко під час зустрічі з керівником Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) Володимиром Щелкуновим.

«Ми проаналізували всі процеси адміністрування, судову практику, аудит, роботу з обслуговування платників. Окреслили напрям роботи та почали активно працювати. Зокрема, одним з важливих завдань для податкової на сьогодні є боротьба з тіньовою економікою. Це кошти, які так необхідні нашій економіці, і ми будемо застосовувати навіть непопулярні методи, аби залучити їх до бюджету з тіньового ринку», – наголосив Олексій Любченко.

За його словами, зараз у ДПС проводяться зустрічі з представниками бізнес-спільноти для того, щоб безпосередньо від них почути всі проблемні питання і пропозиції. Це допоможе вибудувати механізм роботи за відповідним напрямом та при цьому врахувати всі спірні моменти за рахунок їх обговорення з учасниками цього сегменту ринку.

Під час зустрічі Голова ДПС підкреслив важливість співпраці з Міжнародною Торговою Палатою, яка об’єднує значну кількість представників великого та середнього бізнесу.

Чергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації

Свята! Що таке свята, друзі?  Свята - це час, коли треба бути особливо пильним. Бо в цей час, поки порядні люди охоплені різдвяним шалом та ялинковим неврозом, шахраї, аферисти та забудовники крадуть в нас Київ.

У Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центр

У Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центр, де оформлявся документообіг щодо фіктивних господарських операцій, через що держбюджет недоотримав податків на сотні мільйонів гривень.