Кияни отримали можливість безкоштовно обстежитися у лікарів

Кияни отримали можливість безкоштовно обстежитися у лікарів

До кінця тижня в Києві діє програма «Лікар у вашому домі» в рамках якої городяни зможуть безкоштовно отримати консультації від лікарів.

До 13 вересня кияни зможуть перевірити себе на неінфекційні хвороби, виміряти тиск, перевірити рівень цукру і холестерину у крові і визначити індекс маси тіла.

Загалом в рамках проекту на обстеження прийшло 1305 містян серед них 786 мали надмірну вагу, 605 - високий артеріальний тиск, у 516 був зафіксований високий рівень холестерину, а у 303 був високий рівень цукру.

«Також минулого тижня здійснили 64 виїзди мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Бригади виїжджали до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу», — інформують у КМДА.

Більше про графік обстежень можна дізнатися на офіційному порталі міста Київ.

Прокуратура розслідує факти можливого шахрайства при будівництві метро на Виноградар

В матеріалах справи зазначено, що 11 травня 2019 року Київською місцевою прокуратурою №6 (прокуратура Печерського району) в ЕРДР під №42019000000002358 були внесені відомості про відкриття кримінального провадження, передбаченого ч.4 ст.190 КК України - шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою.

Нацполіція розслідує законність будівництва ЖК "Creator City" на Лук'янівці

З'ясувалося, що спочатку Київрада передавав соотетствующую землю ТОВ "Будівельний союз Моноліт" і для будівництва не ЖК, а офісного комплексу. Вже потім ця компанія передала право забудови ТОВ "Бау-Україна", причому, ділянка була незаконно переведено в категорію житлової забудови. Правоохоронці порушили кримінальну справу і вилучають документи даної фірми.