Брифінг щодо передачі Міністерству інфраструктури веб-порталу «Прозора інфраструктура»

Брифінг щодо передачі Міністерству інфраструктури веб-порталу «Прозора інфраструктура»

Завтра, об 11 годині, Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михаил Федоров візьме участь у брифінгу щодо передання Міністерству інфраструктури вебпорталу «Прозора інфраструктура».

👉 Чому це важливо для нас?
Ми допомагаємо державним органам ставати більш відкритими та цифровізованими.

👉 Про що йдеться?
«Прозора інфраструктура» – портал відкритих даних про будівництво та ремонт доріг, що дозволяє отримувати інформацію про впровадження таких проєктів на усіх етапах їх життєвого циклу.

Докладна інформація про брифінг – за https://www.kmu.gov.ua/ua/events/12-veresnya-vidbudetsya-brifing-shchodo-peredachi-ministerstvu-infrastrukturi-veb-portalu-prozora-infrastrukturahttps://www.kmu.gov.ua/ua/events/12-veresnya-vidbudetsya-brifing-shchodo-peredachi-ministerstvu-infrastrukturi-veb-portalu-prozora-infrastruktura

Запрошуємо представників ЗМІ.

Дата та час проведення: 12 вересня 2019 року, 11:00.

Місце проведення: Міністерство інфраструктури України, проспект Перемоги, 14, 5 поверх.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 9:00 12 вересня через сайт https://mtu.gov.ua/news/31116.html.

SpilnoNews

Прокуратура розслідує факти можливого шахрайства при будівництві метро на Виноградар

В матеріалах справи зазначено, що 11 травня 2019 року Київською місцевою прокуратурою №6 (прокуратура Печерського району) в ЕРДР під №42019000000002358 були внесені відомості про відкриття кримінального провадження, передбаченого ч.4 ст.190 КК України - шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою.

Нацполіція розслідує законність будівництва ЖК "Creator City" на Лук'янівці

З'ясувалося, що спочатку Київрада передавав соотетствующую землю ТОВ "Будівельний союз Моноліт" і для будівництва не ЖК, а офісного комплексу. Вже потім ця компанія передала право забудови ТОВ "Бау-Україна", причому, ділянка була незаконно переведено в категорію житлової забудови. Правоохоронці порушили кримінальну справу і вилучають документи даної фірми.