2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття

2 квартири, 3 машини і будинок придбала за рік українка Марина Корнієнко яка живе на допомогу з безробіття

Ось знаєте, а ось ви не праві стверджуючи, що в Україні маленькі зарплати і пенсії!

Ось навіть ви взагалі неправі стверджуючи, що в Україні не можна жити заможно і навіть трохи розкішно, бо як показує на своєму особистому досвіді громадянка Марина Валеріївна Корнієнко, тільки на допомогу з безробіття можна купити дві квартири, три машини і будинок в престижному передмісті столиці!

Вважаєте брехня?

А ось і ні! Дивіться:

Як сповіщає FAKEOFF.ORG Це одна з найдорожчих і найпрестижніших "новобудов" розташованих по вулиці Лесі Українки на Софійській Борщагівці. Саме в цьому будинку, ніде непрацююча, проста собі така українка, що живе на допомогу з безробіття, українка купила не одну, а дві квартири в липні 2018 роки (ну не в одній же жити безробітній)!

Дві квартири вартістю 120 000 доларів США!!!

Як вам український посібник з безробіття а? Ви хоч одну країну світу знаєте, де можна собі таке дозволити?

Ні! Немає такої країни!

І тільки в Україні, жінка, в липні 2018 купила дві квартири за 120 000 доларів США може вже в серпні 2019 дозволити собі купити ще й будинок по вулиці Жулянський у тій-таки Софійській Борщагівці за 320 000 доларів США або майже 9 мільйонів гривень !!!

А!

З'їли?

Вважали в Україні жебраки одні живуть? Так?

А ось і ні!

На одну допомогу ось як можна жити!

І ви думаєте це все?

І ось знову не вгадали!

У травні 2018 року проста безробітна Марина Корнієнко купила собі NISSAN TEANA, в червні 2019 FORD ESCAPE, а всього через місяць ще й MERCEDES-BENZ GL 450 !!!

Бідненька проста безробітна!

Уявляєте? Ні?

І ніхто не уявляє.

А нерухомість і машини якось взяли і з'явилися.

Може бути цьому є якесь пояснення?

Може прилітав Марині Валеріївні Корнієнко чарівник у блакитному вертольоті і безкоштовно показував кіно?

І так-таки так!

Виявляється є в житті простої безробітної Марині Корнієнко місце чуду. І диво це звуть Ігор Аркадійович Мізрах, аферист відомий на всю Україну завдяки тому, що 30 серпня 2019 року його спіймали на хабарі у 250 000 доларів США за обіцянку працевлаштувати на керівну посаду у "Укроборонпромі".

Нагадаємо, що всього жертва шахрая повинна була йому за посаду віддати 570 000 доларів. Ось тільки трохи в цій справі у Мізраха не зрослося. У момент передачі першого траншу, військова прокуратура заарештувала і його, і його веселу команду.

Так ось.

Цей "впливова людина з Банкової", здатний продати хоч крісло президента України, виявляється і був тим самим чарівником, який на здобуті злочинним шляхом грошові кошти купував рухоме і нерухоме майно та оформляв на Марина Корнієнко. Розуміючи, що таким чином це майно офіційно не можна буде з ним нібито зв'язати, а по-друге, його офіційна дружина - Людмила Козленок, не зможе на нього претендувати!

Що ще прекумедно.

Після того як Ігоря Мізраха заарештували в кінці серпня і після того як він вийшов під заставу 18 мільйонів гривень, він не поїхав в Одесу до дружини, а чомусь залишився жити в будинку, який належить "абсолютно незнайомій йому жінці".

Ну і апофеоз нашого апокаліпсису!

Переживаючи, що така кількість нерухомості у безробітної, яка не має засобів до існування може викликати у правоохоронних органів справедливий інтерес, цей чарівник з блакитного вертольота, взяв і оформив свій будинок в заставу під іпотеку на свого адвоката, що представляє його і сьогодні в суді - Князьську Наталію Анатоліївну!

Створивши тим самим чудовий парадокс: згідно з документами будинок, який був куплений 21.08.2019 і оформлений сьогодні на Корнієнко за фактом з 06.12.2019 знаходиться в іпотеці.

Розумієте?

Адвокат нібито видав під будинок гроші в борг і тепер коли Мізраха посадять він не буде конфіскований, тому як за документами він не його, не його співмешканки, а адвоката. Який і сьогодні представляє його в суді!

Паноптикум?

Ні. Це Україна.

Країна, де ні у кого немає ніяких питань до жінки яка сидить на шиї у держави і купує елітну нерухомість і машини.

Держави, де шахраї не тільки самі обвинувачені, а й адвокати.

Під істину - Україна країна, де мрії збуваються!

 

P.S. Фокус з іпотекою Ігор Аркадійович Мізрах вже провертав у 2014 році. Про що свідчать матеріали справи 522/18598/14-к від 06.10.2014 року.

28 квітня 2014 в Приморський РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області надійшла заява громадянина Сардаряна Сурена Хачатуровича, в якій він просить вжити заходів по відношенню до Мізраха Ігоря Аркадійовича, який 10.03.2014 року за адресою: м Одеса, Ул.Транспортная, 5, позичив у заявника грошові кошти в сумі 244 тисячі доларів США, які зобов'язувався повернути в термін до 15.03.2014 року, що було засвідчено розпискою від 10.03.2014 року, проте не повернув.

Згідно вищенаведеної розписки в разі неповернення грошей Мізрах обіцяв віддати будинок, що йому належить.

Ось тільки, як було з'ясовано досудовим слідством, будинок оформлений на його мати - Мізрах Марію Захарівну і ...

Знаходиться в іпотеці, на підставі іпотечного договору укладеного в забезпечення виконання зобов'язання за договором кредитування з ВАТ «ЮНІОН СТАНДАРД БАНК».

P.S.2. Мало хто знає, а ми точно знаємо, що спонсором покупки квартир оформлених на безробітню Корнієнко був ріелтор з Чернівців - Сергій Босовік.

В липні 2018 Мізрах запропонував Босовику інвестувати в одне суперприбутковє підприємство, про яке він дізнався, через те, що став вхожий в кабінети вищих партійних і владних чинів нашої країни.

Не менше ніж сам прем'єр Гройсман, то двоюрідним, то троюрідним братом якого Ігор Мізрах, в залежності від настрою називався, подзвонив йому, і ввів в курс справи яка гарантовано принесе сто п'ятсот мільйонів, і ось, щоб вскочити в цей поїзд щастя треба було всього-то внести всього нічого, а 120 000 доларів США.

Вислухавши афериста Мізраха, ріелтер зібравши по засіках необхідну суму негайно рушив на Київ.

При цьому він настільки перейнявся подумки ідеєю збагачень про яку йому по секрету розповів Ігор Мізрах, що по приїзду в Київ віддав йому гроші без будь-якої розписки!

Що ж було далі?

Тільки провінційний гість відбув геть, як король чорного піару Вінниці та околиць, а також губернатор острова Борнео і Хмельницької області придбав собі відразу дві квартири в новому будинку на Софійській Борщагівці і оформив на свою коханку Марину Корнієнко!

Чергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації

Свята! Що таке свята, друзі?  Свята - це час, коли треба бути особливо пильним. Бо в цей час, поки порядні люди охоплені різдвяним шалом та ялинковим неврозом, шахраї, аферисти та забудовники крадуть в нас Київ.

У Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центр

У Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центр, де оформлявся документообіг щодо фіктивних господарських операцій, через що держбюджет недоотримав податків на сотні мільйонів гривень.