Медведчук залишається безкарним завдяки тому, що Верховний суд курирує його людина - Борис ГулькоМедведчук залишається безкарним завдяки тому, що Верховний суд курирує його людина - Борис ГулькоМедведчук залишається безкарним завдяки тому, що Верховний суд курирує його людина - Борис Гулько

Медведчук залишається безкарним завдяки тому, що Верховний суд курирує його людина - Борис Гулько

Існуючий сьогодні склад Верховного суду був сформований багато в чому завдяки тісній співпраці Медведчука та Порошенка, які задля контролю над судовою системою, доклали максимум зусиль, щоб просунути на посаду "смотрящего", а формально голови Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду, старого приятеля Медведчука – Бориса Гулька.

Деякі судді навіть подейкують, що такий високий рівень довіри є наслідком їхньої близької спорідненості, бо прізвище матері Медведчука – Гулько.

Так це чи ні - не має значення. 

Історія свідчить, що з Віктором Медведчуком Борис Гулько познайомився з простим суддею Шевченківського району, де Медведчук завідував юридичною консультацією.

Зліт кар'єри Медведчука автоматично вплинув і на кар'єру Гулька.

Коли головою Адміністрації Президента Кучми став Віктор Медведчук, який саме курирував усі суддівські кадрові питання – Борис Гулько став головою Шевченківського районного суду.

За Ющенка Гульку знову довелося задовольнятися посадою рядового судді Шевченківського суду. Але вже у 2011, оминаючи апеляцію, він одразу стає суддею вищого спецсуду. Хоча відомо, що відбір суддів до цього суду здійснювався дуже ретельно та не в останню чергу з погляду лояльності до адміністрації Януковича та тих, хто відповідав за судову систему. 

Головним куратором судової системи тоді був Андрій Портнов, який хизується тим, що він друг і соратник Медведчука. 

Таємні, але дуже близькі стосунки Медведчука та Порошенка дозволили Гульку зійти на недосяжну висоту. Він не лише очолив Касаційний цивільний суд у складі Верховного суду, а й став одним із основних комунікаторів судової влади з Адміністрацією Президента Порошенка. 

Куратором Гульком від АП став заступник голови Адміністрації – Олексій Філатов, саме він направляв та контролював агента впливу Медведчука.

Борис Гулько був настільки приватним гостем Банкової, що не змогли не відзначити автори сюжету програми «Схеми» «Черга на Банкову». Тоді свою регулярну присутність у Адміністрації Порошенка він пояснив розробкою процесуальних кодексів. Хоча зрозуміло, що він займався зовсім іншими питаннями.

З подачі Філатова Борис Гулько став свого роду "уповноваженим" або "вирішальним" від Банкової щодо вирішення різних питань із суддями. Саме через нього Філатов вплинув на судовий корпус. 

Про те, що Медведчук, як і раніше, керує судовою системою свідчить той факт, що Гульку вдалося не лише зберегти посаду, після звільнення Порошенка, а й знову претендувати сьогодні на неї і далі.

При цьому єдиною його заслугою, яка дозволяє заявляти свої претензії, як і раніше, залишається близьке знайомство з кумом Путіна. Нічим іншим Борис Гулько не відзначився. Якщо не брати до уваги дрібних послуг різного роду одіозних особистостей.

Так точно відомо, що саме Гулько рятівником головного спонсора Олега Ляшка - Сергія Скуратовсого, 

З подачі Гулька, який не гидував випити та відпочити в угіддях Скуратовського, Верховний суд виніс рішення за позовом банку "Родовід", що дозволило Скуратовському буквально кинути банк на 5 000 000 доларів США.

Також відомий дивний епізод у якому Гулько з тітушками допомагав вплинути на суд на користь екс-співвласника УкрСиббанку Олександра Ярославського у спробі незаконного отримання контролю над компанією “АІС”.

Не без впливу Бориса Гулька сьогодні гальмуються безліч справ проти Медведчука та його почту: регіоналів, сепаратистів – відвертих ненависників зрадників України.

Його вплив на судову систему величезний, і тому припустити, щоб цей пропалений корупціонер, слуга Медведчука переобирався на ще один термін – це злочин! Злочин проти закону, злочин проти України! А тому вкрай важливо, щоб комісія пильніше придивилася до його кандидатури, і не посоромилася запитати характеристику низки його дій у ДБР та інших органів правосуддя!

Бо якщо цього не станеться, ще не одну весну ми садити нікого не будемо...

Микита Батюк - мажор, альфонс или просто свояк Николая Тищенко?

Наскільки сумнівним виглядає формулювання “чоловік найкращої подруги дружини депутата Тищенка”? І чому цей чоловік у всіх постах безіменний? Дивно, не бачите?

Мобілізація для обраних! Недитяча війна..

У наших ЗМІ дуже люблять порівнювати Ізраїль та Україну. Ми як і Ізраїль щодо загрози, яка над нами нависла, маленька країна, з не менш волелюбним народом. Але війна демонструє, що різниця є, і вона величезна!