Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!

Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!

"Не можу мовчати, хоча інспектори просили їх "не здавати"... Сука! 20 тисяч баксів прямого хабаря очільнику ДІАМ від забудовника, за введення в експлуатацію НЕЗАКІНЧЕНОГО багатоквартирного будинку на вул. Кастелівці – вул. Академіка А. Сахарова зі знесенням існуючої будівлі у Львові". - пише активіст Віктор Глеба

■ (на фото сьогодні) ще облаштунки не зняли і будівельні роботи продовжуються...

Найогидніше, що підари дали гроші для передачі "нагору" через активістку, юристку, членкиню Конфедерації, подругу і помічницю заступниці міністра Наталія Козловська Данчук Ольгу Олегівну...

І виходить, що замазані всі, навіть не підозрюючи, що в них за спиною робиться.

◇ Під час перевірки вище вказаного будівельного об’єкту головними інспекторами відділу ДІАМ Костівим Ростиславом та Підківка Мартою, був виявлений ряд порушень, у зв’язку з чим за вказівкою голови ДІАМ Новицького О.В. був назначений реогляд... тобто наступника нинішнього глави НАБУ Семен Кривонос не задовольнили інспекційні висновки щодо порушень норм і законів, тому пан Новицький доручив "порєшать вапрос" першій заступниці ДІАМ Гіоане Ірині Миколаївні, у якої чоловік співробітник СБУ у Львові (та друг забудовниці Данчук О.О.)

$$$ За вказівкою голови ДІАМ головним інспектором відділу виконання дозвільних та реєстраційних функцій Бабич Світланою Вадимівною (ставлениця Новицького О.В.), всупереч норм діючого законодавства, було зареєстровано та видано сертифікат про прийняття в експлуатацію незакінченого багатоквартирного будинку на вул. Кастелівці – вул. Академіка А. Сахарова зі знесенням існуючої будівлі.

@ Після видачі сертифікату про прийняття в експлуатацію Данчук О.О. приїхала до Новицького О.В., де під час зустрічі передала йому "благодарочку" за допомогу. Ми відслідковували зустріч помічниці - подруги з підлеглим посадової особи Мінвідновлення.

○ З нагрудних камер інспекторів вівся запис розмови і встановлено, що за вказівкою голови ДІАМ Новицького Олександра Валерійовича, видано сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівельних об’єктів, а саме прийнято в експлуатацію багатоквартирний будинок на вул. Кастелівці – вул. Академіка А. Сахарова зі знесенням існуючої будівлі (ЖК Avalon Prime) з численними порушеннями ДБН, законів та ДСТУ.

... Данчук О.О, передаючи гроші ще й вимагала звільнити інспекторів, як звільнили керівника ТУ ДІАМ у м. Львів (розмова записана на бодікамери).

Командувач Медичних сил ЗС України зустрів військових медиків, які повернулися зі Швеції, де перебували в рамках проєкту “оновлення” - “REPOWER”

Командувач Медичних сил ЗС України генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук зустрів військових медиків, які повернулися зі Швеції, де перебували в рамках проєкту “оновлення” - “REPOWER”.

Игорь Кушнир поставил своего человека руководить “Киевгорстроем”

Новый руководитель “Киевгорстроя”, который на 80% принадлежит обществу Киева и является одним из крупнейших застройщиков страны, связан с бизнес-империей своего предшественника Игоря Кушнира, покинувшего должность в конце прошлого года после ряда скандалов.