Моє європейське майбутнє

Моє європейське майбутнє

Європейська Україна…Ми так довго намагаємося втілити цю мрію в життя, що вона вже здається майже нереальною. В чому ж проблема? Чому більшість українців не вірять у свою державу? Та чи є взагалі в України європейське майбутнє?

Наша держава завжди була дуже перспективною державою, проте не уміла цим користуватися. Це заважало їй розвиватися і досягати нового рівня. Часто Україну сприймають як державу-жертву без майбутнього. Що ж ми маємо змінити , щоб позбавитися цього статусу?

Порівняно з розвиненими європейськими країнами у нас є деякі проблеми. Наприклад, чистота. Завітавши до будь-якої країни Європи, ви ніколи не побачите там сміття на вулицях або сміттєзвалищ. Там ця проблема вже давно вирішена таким екологічним способом, як сортування сміття. Це ж зовсім не важко, але приносить не аби яку користь!

Другий пункт – туризм. Чомусь деякі українці вважають, що іноземці не те, що не хочуть відвідувати нашу країну, а й навіть не знають про її існування. Але це зовсім не так. За кордоном знають про Україну та дуже полюбляють її традиції. Ми не вміємо правильно подавати свою державу. Адже, здається, і самі повірили у те, що не маємо жодних перспектив.

Україна завжди була європейською географічно. Вона має змінитися, щоб досягнути європейського рівня і в очах людства. Але зміни треба починати з самих себе. І тоді ми впевнено зможемо сказати: «Україна – це Європа!»