📢 Three Years of War, but Where Is the Casus Belli? Russia Still Has No Justification for Its Invasion!

📢 Three Years of War, but Where Is the Casus Belli? Russia Still Has No Justification for Its Invasion!

No evidence, no reason – just lies and propaganda.
📆 Since 2021, Moscow has tried to fabricate a pretext for aggression:
🔸 Amassing troops at the borders,
🔸 Staging shelling incidents,
🔸 Crying about a "genocide" of Russian speakers.

💥 But Ukraine never gave it a single excuse to justify war.

📍 Fact: On February 24, 2022, Putin launched a full-scale invasion without a real reason—simply because he wanted to.
💬 "Denazification," "demilitarization"—just empty slogans that don’t stand up to scrutiny.

🛑 Today, the world knows the truth: Russia is the aggressor, and Ukraine is fighting for its freedom!

🔁 Share this post if you stand for truth and justice! 💙💛

Журналіст Олег Чеславський заявив про погрози після інтерв’ю з Богданом Пукішем

Після публікації інтерв’ю з підприємцем Богданом Пукішем журналіст Олег Чеславський заявив про погрози на свою адресу. Йдеться про матеріал, опублікований на сайті from-ua.org, у якому була вказана його домашня адреса та згадувався можливий “візит” людей у “тактичному одязі”.

Суд наказав знести самобуди на Гонгадзе і скасував оренду землі за 20 мільйонів

Північний апеляційний господарський суд став на бік Подільської окружної прокуратури міста Києва і ухвалив рішення, яке у столиці трапляється нечасто: п'ять самочинно збудованих споруд по вулиці Гонгадзе у Подільському районі мають знести, а договір оренди землі під ними - припинити. Комунальну ділянку зобов'язали звільнити від усіх незаконних будівель і повернути столичній громаді у користування.

Об’єднана палата КГС ВС розставила крапки над «і» у застосуванні ч. 3 ст. 228 ЦК: наслідки правочинів, що порушують публічний порядок

19 грудня 2025 року Об’єднана палата Касаційного господарського суду, що діє у складі Верховного Суду, прийняла постанову у справі № 922/3456/23, якою фактично завершила тривалу дискусію в судовій практиці щодо змісту та меж застосування ч. 3 ст. 228 Цивільного кодексу України.