Відбулися перші зіткнення правоохоронців і підприємців в центрі столиціВідбулися перші зіткнення правоохоронців і підприємців в центрі столиціВідбулися перші зіткнення правоохоронців і підприємців в центрі столиці

Відбулися перші зіткнення правоохоронців і підприємців в центрі столиці

Після зборів під ВРУ протестуючі представники руху SaveФОП прийшли під Офіс президента і запалили фаєри.

Лідер організації SaveФОП Сергій Доротич заявив, що протестуючі сьогодні в центрі Києва будуть встановлювати наметове містечко на Майдані Незалежності. Уточнимо, що у вівторок вони анонсували початок "податкового майдану".

«Я закликаю всіх до рішучих дій», - заявив Доротич.

Відбулися перші зіткнення правоохоронців і підприємців в центрі столиці. У той час, як глава руху Сергій Доротич спробував дістати з автомобіля намети і встановити їх на Майдані, поліція заблокувала машину і відібрала частину наметів. Після цього, до авто підтягнулися інші учасники протесту і почали битися з правоохоронцями. Поліція застосувала сльозогінний газ.

Самый богатый киевский фотограф Франц Де Мезер

В Центральной научной библиотеке имени Вернадского чудом сохранился удивительный альбом старинных фотографий Киева, которые собственноручно снял и отпечатал замечательный киевский фотограф Франц Де Мезер, который отпраздновал бы в этом году свой 186 день рождения.