СБУ провела обшуки в приміщеннях "Укроборонпрому" і "Укрспецекспорт"

СБУ провела обшуки в приміщеннях "Укроборонпрому" і "Укрспецекспорт"

Сьогодні, 3 грудня 2020 року, СБУ провела обшуки в приміщеннях державного концерну "Укроборонпром" та компанії "Укрспецекспорт", яка входить до складу концерну.

Обшуки пов'язані з виконанням зовнішньоекономічних контрактів і провелися на підставі постанови слідчого судді Шевченківського районного суду Києва.

Відзначається, що "Укроборонпром" і компанія "Укрспецекспорт" забезпечують сприяння правоохоронним органам і надають всю інформацію та документи в рамках постанови суду. 

🔈 Криптоафера на $2 млн: як Furmula стала пасткою для інвесторів

Web3-стартап Furmula, який обіцяв революцію в GameFi, виявився масштабною аферою. Співзасновник Андрій Дейнеко разом із Натаном Саакяном провернули схему, залишивши інвесторів із порожніми кишенями.

⚒️ Кличко «подарував» новий проєкт для орбіти Столара: виходи метро «Академмістечко» реконструюють під ТРЦ

Київська міська влада дала старт реконструкції виходів станції метро «Академмістечко» — під майбутній торгово-розважальний центр.

🚨 У Кривому Розі затримано членів ОЗУ «Фармазона» та «Інтелігента» 🚨

Співробітники Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області провели спецоперацію, під час якої було затримано двох чоловіків, які, за даними слідства, мають значний вплив у кримінальному середовищі міста. Затриманими є Олександр Квасов, відомий на прізвисько «Фармазон», та Дмитро Хроменок на прізвисько «Інтелігент».