Детектив НАБУ Тимур Аршавін імовірно втік до РумуніїДетектив НАБУ Тимур Аршавін імовірно втік до Румунії

Детектив НАБУ Тимур Аршавін імовірно втік до Румунії

Детектив Національного антикорупційного бюро України Тимур Аршавін, за даними ЗМІ, міг незаконно перетнути кордон України з Румунією поза офіційними пунктами пропуску ще в жовтні 2024 року.

Румунські соцмережі про "втікачів у погонах"

У Facebook-групах, які ведуть колишні румунські прикордонники, з'явилися повідомлення про українських втікачів, зокрема тих, хто працював у правоохоронних органах. Серед імен згадали і Тимура Аршавіна. Це викликало резонанс і підозри щодо причетності детектива до ухилення від відповідальності.

Борги та мікрокредити

Ще у лютому 2024 року про Аршавіна писали, що він за два роки роботи в НАБУ взяв близько 50 мікрокредитів на загальну суму близько 400 тисяч гривень. Майже всі позики детектив погасив, однак у нього залишилися непогашені борги: 12 тисяч гривень та 520 гривень по мікрокредитах.

Існує припущення, що оприлюднені борги можуть бути лише офіційними. ЗМІ повідомляють, що Аршавін, ймовірно, мав значно більші зобов'язання перед приватними особами, які не були задокументовані. Це могло стати однією з причин його втечі.

Що відомо про самого Аршавіна?

Детектив НАБУ, який мав би бути зразком доброчесності, опинився в центрі скандалу. Підозри щодо ухилення від кредитних зобов’язань та незаконного перетину кордону ставлять під сумнів його діяльність у правоохоронних органах.

Наразі офіційні органи України не підтвердили і не спростували інформацію про втечу Аршавіна, однак це питання привернуло значну увагу громадськості.

РАУ дозволила засновникам адвокатських бюро без статусу залишатися власниками

Рада адвокатів України 13 грудня прийняла рішення №151 "Про внесення змін до рішення Ради адвокатів України «Про затвердження роз'яснення щодо участі в адвокатському бюро адвоката, який зупинив чи припинив право на заняття адвокатською діяльністю»". Документ врегулював статус засновників адвокатських бюро після втрати ними права на заняття адвокатською діяльністю.

🏗⚖️ ДІАМ готує позов про знесення ТЦ April City: забудовник ігнорує закон

Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ) переходить до радикальних заходів щодо скандального будівництва ТЦ April City у Києві. Наразі інспекція готує позов до суду з вимогою повного демонтажу об’єкта.