Автопарк депутата Глімбовської Катерини

Автопарк депутата Глімбовської Катерини

Глімбовська Катерина Олександрівна. Депутат Київради, фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Членкиня постійної комісії з питань архітектури, містопланування та земельних відносин. 

Пані Катерина не випадкова людина в центрі прийняття скандальних рішень та розпилу бюджетних коштів – у Київраді. Чоловік Катерини Олександрівни – ексочільник Державної фіскальної служби Роман #Насіров, який зараз перебуває у Лук’янівському СІЗО. Окрім того, Глімбовська є донькою відомого будівельного магната Олександра Глімбовського, який володіє корпорацією «Альтіс-Холдинг».

Ви, мабуть подумаєте, що пані Катерина займається просуванням інтересів сімейного будівельного бізнесу? Але це не так, Катерина Олександрівна дбає про збереження архітектурних пам’яток столиці, про розвиток соціальної інфраструктури, про добробут і комфорт своїх виборців із Святошинського району. Ось так!

AA5955EC

AA3355ET

AA9997MC

AA3344OT

Відлучений від пасторського служіння Володимир Кунець змушений повернути вкрадене у вірян майно

Верховний Суд остаточно поклав кінець його шахрайству. Раніше ЗМІ повідомляли, що відлучений пастор Кунець В.Я.таємно і незаконно переписав нерухоме майно церковної громади на свою родину.