Сергій Гусовський: "Партія “ЗА Майбутнє” може повернути віру людей до державної влади"

Сергій Гусовський: "Партія “ЗА Майбутнє” може повернути віру людей до державної влади"

Серед чинників, що стоять на заваді побудови сильної економіки країни експерти називають некомпетентне державне управління. Партія “За Майбутнє” представила на вибори достатньо кваліфікованих людей, які мають управлінський досвід і спрагу для того, щоб його застосувати.

На його думку, суб'єктність України може бути значно більшою, ніж зараз, на міжнародній арені, є потенціал побудувати потужнішу економіку. Серед чинників, які цьому заважають, Гусовський назвав некомпетентність влади та поляризацію політичного поля. 

“Є декілька загроз. По-перше, є некомпетентне управління країною з боку держави. Я категорично не сприймав риторику про те, що країну “порозривають” місцеві феодали. Якраз все управління віддати державі то ця вертикаль, особливо якщо перебуває в руках некомпетентних управлінців, може призвести до того, що держава розвалиться”, – наголосив політик. 

За його словами, шлях до цього лежить через некоректне використання коштів державою, що призводить до дефіциту бюджету. Україна вже декілька років поспіль вимушена позичати кошти, з цими коштами диктують правила,а це – шлях до втрати суб'єктності. 

“Друга загроза – радикалізація політичного поля. Ця радикалізація нагадує притчу про соломоновий суд. Я думаю, це неприпустимо. Україна є такою, що належить українцям. Вірю, що політична сила, яку я представляю, може взяти на себе відповідальність. Переконаний в тому що ця сила готова брати на себе відповідальність. У партії “За Майбутнє” зареєстровано майже 30 тисяч кандидатів в депутати по країні. Переконаний, що є достатньо кваліфікованих людей, які мають досвід і спрагу для того, щоб його застосувати”, – підкреслив Сергій Гусовський.

Сколько денег украл Кличко и почему его еще не наказали

Мэр Киева Виталий Кличко на протяжении своей каденции систематически разворовывает бюджет столицы, «дерибаня» его со «смотрящими», застройщиками, криминалитетом.