Сергій Гусовський: "Выборы Влада Києва має нести відповідальність за трагедії інвесторів - жертв недобросовісних забудовників"

Сергій Гусовський: "Выборы Влада Києва має нести відповідальність за трагедії інвесторів - жертв недобросовісних забудовників"

Як нам стало відомо завдяки публікації на сторінках сайту КиевVластькандидат на посаду мера Києва від партії “ЗА Майбутнє”, депутат Київради Сергій Гусовський заявив в інтерв'ю каналу NEWSONE:

“До чого призводить застарілий Генеральний план? Фактично зараз ключовий містобудівний документ, який в останні роки приймали ті, хто при владі в Києві, – це так званий Детальний план територій. Це документ, який описує, як розвиваються декілька кварталів, і школи, і поліклініки, і так далі. І там може бути ніби добре прописано. Але ніхто не контролює і не забезпечує черговість тих дій, і черговість тих забудов, які потім там в цих кварталах відбуваються”, – зазначив Сергій Гусовський.

Сергій Гусовський нагадав про неодноразові випадки, коли будується житло, забудовник його продає, банкрутує і тікає. “А дитячий садок, майданчики – хай будує місто?”, – висловив обурення кандидат у мери Києва. 

На думку Сергія Гусовського, рішення Верховної Ради про відміну пайового внеску грає на користь забудовникам, а не на користь Києву і його мешканцям. Гусовський зауважив, що за кошти, отриманих від пайових внесків, місто мало можливість розвивати інфраструктуру. 

“Виходить так, що місто шматують, люди купують квартири, бо їм треба десь жити, або хтось хоче так інвестувати гроші. Але врешті дбають про що завгодно, але не про людей. Є випадки, коли вже є забудова, яка є дуже сумнівною, і фактично йдуть і судові справи, і рішення Київради приймаються, аби розірвати той чи інший договір оренди... У той час забудовник у метрополітені рекламує свою забудову, каже, що “у нас супер ціна” і багато хто, на жаль на це купується”, – розповів Гусовський. 

За словами Сергія Гусовського, така дія, або бездіяльність столичної влади, призводять до трагедій у багатьох сім'ях ошуканих інвесторів.

Кандидат от Єдності пойманый на подкупе - Олег Иванов шел по Шевченковскому району

Наш источник сообщил, что сотрудники полиции разоблачили кандидата в депутаты Киевского городского совета Иванова и его помощника Гузинина, которые хотели подкупить граждан на предстоящих выборах (один голос - 1 тыс. грн).