Сергій Гусовський: "Економічний прагматизм та децентралізація, - пріоритети партії “ЗА Майбутнє”!

Сергій Гусовський: "Економічний прагматизм та децентралізація, - пріоритети партії “ЗА Майбутнє”!

У державі мають відбуватися децентралізаційні процеси, важливим стає тверезе, прагматичне ставлення до економіки. Партія “ЗА Майбутнє” – центристська політсила, яка прагне трансформувати владу в Україні.

“”За майбутнє" не політичний проект, а політична сила. Проект – це передвиборче шоу з терміном життя у два-три місяці. Сила – це всерйоз і надовго, причому це центристська сила, для якої важлива економіка”, – зазначив Гусовський.

Гусовський підкреслив, що "економічний прагматизм" – це те, з чим йде до виборця партія. 

“А економіка плюс децентралізація приводить нас до висновку про те, що потрібно трансформувати роль держави: вона не має "рулити", не має розповідати людям, як їм жити”, – вважає кандидат у мери столиці.

На переконання Сергія Гусовського Київ повністю контролюється центральною владою: “Голова КМДА призначається президентом, голови всіх районних адміністрацій теж призначаються президентом. Це в корені нищить систему місцевого самоврядування, що неправильно, і ми будемо це міняти”.

Сколько денег украл Кличко и почему его еще не наказали

Мэр Киева Виталий Кличко на протяжении своей каденции систематически разворовывает бюджет столицы, «дерибаня» его со «смотрящими», застройщиками, криминалитетом.