Партія "За Майбутнє" вирішила висунути в мери столиці Сергія Гусовського

Партія "За Майбутнє" вирішила висунути в мери столиці Сергія Гусовського

У Києві відбувся з'їзд партії "За Майбутнє". Її лідер, нардеп з однойменної парламентської депутатської групи Ігор Палиця повідомив, що партія висуне кандидатом на посаду київського міського голову члена Київради Сергія Гусовського.

"Я переконаний, що будемо брати участь у другому турі і подивимося - чи Віталій Кличко, або Сергій Гусовський", - сказав лідер партії "За Майбутнє" Ігор Палиця.

Сергій Гусовський - депутат Київської міської ради VIII скликання. Екс-глава фракції "Об'єднання" Самопоміч ". Член постійної комісії міськради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків. З 2001 року Гусовський займається ресторанним бізнесом. Сьогодні депутату належить мережа підприємств громадського харчування, яка носить назву на честь власника: "Ресторани Гусовського".

Всеукраїнський з'їзд партії "За Майбутнє" відбувся 27 серпня в Києві на Співочому полі. Під час заходу відбулося представлення команд обласних організацій партії і кандидатів на посади голів рад різних рівнів. Відповідно, було прийнято рішення про участь в місцевих виборах-2020.

"За Майбутнє" вирішила брати участь в місцевих виборах 2020 року спільно з Аграрною партією. Політсили вирішили, що разом вони складуть кращу конкуренцію іншим партіям на виборах до місцевих рад. При цьому, об'єднані передвиборні штаби будуть посилені окремим "аграрним" крилом. 25 жовтня виборці обиратимуть представників багатьох громад, для життєдіяльності яких аграрна складова є першочерговим.

Голосіївський парк під загрозою забудови!

Зараз парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва з а г а л ь н о д е р ж а в н о г о значення "Голосіївський парк ім. Максима Рильського" (в складі НПП "Голосіївський") під загрозою забудови.

Депутаты фракции "Голос" в Киевсовете соберутся на чрезвычайное собрание

Депутаты фракции "Голос" в Киевсовете соберутся на чрезвычайное собрание, чтобы решить дальнейшую судьбу чиновника, а точнее исключить его из партии за такое неприемлемое поведение.